NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

RoadShow 2017. Czas na bezpłatne szkolenia z ROCKWOOL

Jesienią Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL rusza w trasę, by szkolić zarówno fachowców pracujących na wełnie skalnej, jak i wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają swoją zawodową przygodę z tym materiałem. RoadShow to cykl bezpłatnych warsztatów dla najlepszych specjalistów w branży budowlanej i świetna okazja, by w przyjaznym gronie pogłębić  wiedzę i podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL w listopadzie i grudniu odwiedzi aż 11 miast na terenie całej Polski.

Wydarzenia i Nowości - RoadShow 2017. Czas na bezpłatne szkolenia z ROCKWOOL
Fot. ROCKWOOL
Eksperci ROCKWOOL ponownie przemierzą kraj wzdłuż i wszerz, aby  porozmawiać o technikach montażu wełny skalnej,  jej zaletach i właściwościach oraz odpowiedzieć na wszystkie nurtujące fachowców pytania. Udział w cyklu szkoleń ROADSHOW 2017 jest całkowicie bezpłatny! Warsztaty odbędą się w stałych popołudniowych godzinach (16.30-19.30) w Zielonej Górze (27.11), Szczecinie (28.11), Poznaniu (29.11), Wrocławiu (30.11), Piotrkowie Trybunalskim (4.12), Krakowie (5.12), Nowym Targu (7.12), Olsztynie (12.12), Białymstoku (13.12), Warszawie (14.12) i Lublinie (15.12).

Praktyczna wiedza do zdobycia 

Podczas szkoleń RoadShow trenerzy podzielą się praktycznymi wskazówkami na temat ocieplania ścian zewnętrznych najczęściej wybieraną metodą lekką mokrą – ETICS (External Thermal Insulation Composite System). Eksperci pokażą, jak stosować łączniki do mocowania płyt fasadowych, przeznaczonych do domów w technologii szkieletowej. Potem zaprezentują, w jaki sposób poprawnie ocieplić poddasze w układzie dwuwarstwowym z systemem ROCKTECT, składającym się z aktywnej folii paraizolacyjnej, taśmy oraz masy klejącej. Uczestnicy poznają też metody  eliminacji mostków termicznych, które często powstają w najbardziej wrażliwych miejscach izolacji, a także dowiedzą się, jakie argumenty mogą skutecznie przekonać inwestorów do wyboru wełny skalnej.

Wydarzenia i Nowości - RoadShow 2017. Czas na bezpłatne szkolenia z ROCKWOOL
Fot. ROCKWOOL
– Wiele lat rutynowo pracowałem na wełnie szklanej, ale jestem ambitny i chciałem się dokształcić, więc pojechałem na szkolenie ROCKWOOL do Opola. No i… szkoleniowcy przekonali mnie do wełny skalnej! Od wielu lat współpracuję z inwestorem, dla którego ociepliłem już tysiące metrów kwadratowych wełną skalną ROCKWOOL – mówi Bernard Thomanowski, wykonawca i uczestnik warsztatów.

Jesienną edycję RoadShow wspiera firma Bosch, która podczas warsztatów zapozna fachowców z najnowszymi elektronarzędziami ułatwiającymi pracę przy montowaniu ocieplenia. Drugi partner – grupa ubezpieczeniowo-finansowa Aviva – zaprezentuje przygotowaną specjalnie dla wykonawców ofertę ubezpieczeń OC.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, a do jednego z nich trafi zestaw nowoczesnych elektronarzędzi.

Wystarczy jedno zgłoszenie

By wziąć udział w warsztatach, wystarczy wysłać SMS o treści „Szkolenie” na numer 4622 (koszt SMS zgodnie z taryfą operatora) lub zadzwonić na infolinię pod numer 801 300 444 (czynna od poniedziałku do piątku godzinach 7:00-18:00, koszt połączenia wg taryfy operatora). Na szkolenie można zgłosić się także wypełniając krótki formularz na stronie: http://www.rockwool.pl/wsparcie/roadshow/. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl